Mobily

Telefonovat a psát SMS své rodině a přátelům za nejvýhodnější cenu na trhu chce každý. Naštěstí nabídka mobilních tarifů je dnes bohatá, a tak si tarif přesně podle svých potřeb vybere každý. Stačí srovnat nabídky na internetu.

Na český trh konečně dorazila nová vlajková loď od Sony s neuvěřitelným 23MPx fotoaparátem! Mobil se řadí mezi telefony vyšší střední třídy a určitě má co nabídnout.

Někdo preferuje Apple, jiný Android. Někdo preferuje kvalitu, jiný nízkou cenu. Ale každý z nás chce mobilní telefon nebo příslušenství pořídit co nejlevněji a nejlépe u důvěryhodného prodejce. Samozřejmě v praxi nehraje roli pouze konečná cena produktu, ale také související služby e-shopu (záruka, čas dodání atp.).

Jak se dostat na internet v zahraničí a neutratit za to spoustu peněz? Každý z nás potřebuje využívat datové služby internetu i při cestách do ciziny. Ovšem neuvážené používání internetu by se vám mohlo nepříjemně prodražit.

Rok 2016 bude pro společnost LG ve znamení likvidování konkurence, rozhodla se totiž nechat průměrné telefony průměrnými a zaměřit se na špičkové vlastnosti, které katapultují nové modely na špičku popularity.

Kolik lidí využívá mobil pro vyhledávání webových stránek? Jaké má výhody mobilní marketing? Dočtete se v tomto článku.

Stěhování často provází jeden velký chaos a mnoho lidí říká, že je snad lepší vyhořet, než se stěhovat.

Chcete mít kvalitní selfie? Recenze Asus ZenFone Selfie říká: Toto je smartphone stvořený pro pořizování selfíček.

Page 1 of 2

O Mobilstory.cz

Mobilstory – magazín nejen o mobilech

Mobilstory.cz je nezávislý internetový magazín o dění kolem mobilních zařízení. Naše rubriky jsou telefony, tablety, mobilní příslušenství, android, iOS, Windows phone

Nové