Magazíny o nákupech

Neradi byste zbytečně zatěžovali rodinný rozpočet nadbytečnými výdaji za bydlení, předraženou energii, zbytečně nákladným sportovním vybavením nebo nevkusnou módou? Poradíme vám, jak-nakupovat.cz.

Myslete a žijte ekonomicky. Mějte pod kontrolou, kam a za co plynou vaše výdaje. Pro ty, kteří se rozhodli, že ušetří, je tu magazín o úsporách a nákupech jáušetřím.cz.

Nakupujete podle hodnocení produktů? Prověřujete si uživatelské i odborné recenze? My produkty recenzujeme.eu. Uživatelské i odborné hodnocení a zkušenosti s produkty, elektronikou, filmovými novinkami i cestováním.

 

Inzerce

Po celých 365 dní v roce, celých 12 měsíců a 52 týdnů můžete zdarma inzerovat – prodávat, nakupovat i vyměňovat vše, co vás napadne. Brigády, práce, auto, moto, zvířátka, hobby věci, oblečení a další spousta kategorií na inzerce365.cz.

Hledejpartaka.cz a najdeš! Parťáci a parťačky na sport, kulturu, procházky, společenské události i dlouhé večery. Seznamte se s parťáky, kteří sdílí vaše zájmy a nepokazí žádnou srandu.

 

Cestovatelské magazíny

Cestujte s námi do světa fantazie, kde se sny mění ve skutečnosti. Navštivte nezávislý magazín neverland.cz, Zemi Nezemi s nezapomenutelnými zážitky, adrenalinem, festivaly i gurmánské zážitky pro vaše smysly.

Cestovníserver.cz vás zavede do tajemných koutů světa, za exotikou, do měst i na české vesnice za zážitky. Vydejte se na dlouhé cesty kolem světa, na dovolenou nebo na jednodenní výlety s námi. Cestování je poznání.

Když do zoologické zahrady, tak s unikátní databází česká-zoo.cz, kde najdete i zooparky, safari, akvária i zookoutky a jejich hodnocení a recenze. Rady návštěvníků, praktické tipy i komentáře najdete na česká-zoo.cz.

Magazín rájrelaxu.cz je oázou odpočinku v internetové džungli. Vydejte se s námi na cesty s tipy na aktivní i odpočinkové dovolené, za adrenalinovou a nevšední zábavou, poznejte zajímavosti z okolí i ze světa nebo je tak relaxujte s články o bydlení v rájrelaxu.cz.

 

Lifestylové magazíny

Zdraví je nejcennější komodita, kterou máme. V internetovém magazínu lékárna-nazeleno.cz to víme, a proto vám pravidelně přinášíme tipy a návody na zdravé bydlení, co jíst a co raději vynechat, ale i to, jak pečovat o své tělo, jak se zbavit nemoci. Nezapomeňte – ve zdravém těle, zdravý duch.

Elektronický časopis zdravíazelenina.cz je plný jednoduchých a zdravých receptů ze zeleniny a ovoce. Poradíme vám, jak si vybavit kuchyň chutnými bylinkami, k čemu se která bylinka hodí, ale i s přírodní léčbou léčivými bylinkami. Získáte praktické návody a tipy, jak si upravit jídelníček a zlepšit si zdraví i pocit ze sebe. Začněte žít zdravě s magazínem zdravíazelenina.cz.

Nejvíce zábavy, článků o životním stylu a všeho, co vás zajímá, najdete na internetovém portále o životním stylu s dlouho tradicí inMagazín.cz. Články pro muže i ženy, kteří chtějí být pořád in, kteří chtějí diskutovat a brát život s nadhledem.

Lifestylový magazín pravdu.cz vám přináší ověřené a pravdivé informace o nevšedních tématech v rubrikách zážitky, cestování, záhady, hobby a jídlo.

Význam svahilského slova „jamala“ je slušný. Proto jamala.cz přináší jen slušnou zábavu pro slušné lidi. Novinky z tuzemské i zahraniční společnosti. Z lifestylových článků u jamala.cz načerpáte inspiraci na cestování, kulturu, ale i na bydlení.

Magazín inspirit.cz je neomezenou studnicí inspirace na téma životní styl. Tradiční témata i trendy lifestylová témata, která právě hýbou společností, najde každý čtenář na stránkách inspirit.cz. Rubriky: zdraví a životní styl, móda, krása, rodina, bydlení a volný čas.

Kdo zvládá život s úsměvem, má kliku. Internetový magazín s lifestylovými články plnými humoru vás odtrhne od starostí všedních dní. Navštivte klika1.cz a bavte se články, citáty, kvízy, hláškami a spoustou dalšího humoru.

Články o životě, zdraví a zábavě najdete na zstyl.cz. Ochutnejte zdravé pokrmy s našimi recepty, najdete si to, co vám nejvíce sluší v novinkách z módy nebo si zútulněte bydlení s tipy a návody v rubrice bydlení a styl.

 

Magazíny a portály o bydlení

Ať je pro vás bydlení hobby nebo povolání portál JakBydlet.cz vám přináší užitečné informace o bydlení, stavbě i zahradě a spoustě příbuzných témat. Vyberte si, co vás zajímá na portále o bydlení s dlouhou historií a spoustou zajímavých článků, diskuzí i recenzí.

Znáte aktuální trendy a vychytávky v bydlení? Bydlete po evropsku! Eubydleni.eu vám přináší kromě trendů v bydlení i tipy na to, jak uspořit při stavbě i provozu domu.

Aktuálně nejvyhledávanější trendy ve stavebnictví i bydlení, nové technologie, úspory, hobby články a spoustu dalšího najdete ve stylovém magazínu o bydlení Bydleti.cz. S magazínem Bydleti.cz budete mít stavbu, rekonstrukci i přestavbu brzy hotovou a můžete „bydleti“!

 

Magazíny pro ženy

Život moderní ženy není stres a spěch! Životmoderníženy.cz je krása, bydlení, zdraví, rodina a společnost. V internetovém magazínu najdete aktuálně diskutovaná témata, ale i nevšední články pro inspiraci.

Internetový magazín novážena.cz vám přináší prostor, kde můžete najít spoustu zábavy, inspirace a odreagování u článků o životním stylu, zdravé stravě a zdraví, o rodinných tématech, o trendech v bydlení a spoustu dalšího.

Bavte se a diskutujte v clubžena.cz o kráse, životním stylu, zdraví, celebritách, rodině, bydlení či cestování. Magazín pro ženy clubžena.cz vám zdarma přináší články, diskuze i fóra, do kterých se můžete zapojit se svými zkušenostmi.

Buďte in, mějte přehled s infoproženy.cz – internetový magazín pro ženy, který vás pravidelně informuje o nejžhavějších novinkách ze společnosti, o trendech v módě i bydlení, vybírá pro vás ty nejchutnější recepty i tipy, jak strávit volný čas. Zapojte se do diskuzí, ptejte se v poradně nebo čtěte články.

Staňte se super kočkou i vy! S magazínem pro ženy superkočka.cz je to jednoduché. Články o módních trendech, o zdraví a zdravém životním stylu, o kráse, ale i témata jako jsou psychologie nebo bydlení a mnoho dalších najdete na superkočka.cz

 

Magazíny pro muže

Ponořte se do světa techniky a moderní technologií, vyzrajte na módu nebo zjistěte, proč některé záhady nejsou vědci schopni vyřešit několik desetiletí s nezávislým on-line magazínem pro muže chlapark.cz.

Kulturní akce, moderní gastronomie, novinky ze společnosti i nezapomenutelné zážitky najdete ve stylovém magazínu o stylu bon-ton.cz. Inspirujte se stylem bon-tonu, čerpejte novou energii spolu s námi.

 

Různé

Zpravodajství, novinky, aktuální články z oblíbených magazínů, blogů i serverů pravidelně monitoruje RSS agregátor článků novinkovník.cz. Šetříme váš čas. Vše, co potřebujete v jeden čas, na jednom místě.

Stále čerstvé informace, zpravodajství, aktuality, nové i nejčtenější články z magazínů, blogů, portálů najdete na jednom místě v novinydnes.sk. Všechna oblíbená a probíraná témata máte po ruce kdykoliv a kdekoliv.

Více z této kategorie: « Obchod Katalog »

Nejnovější od Super User

O Mobilstory.cz

Mobilstory – magazín nejen o mobilech

Mobilstory.cz je nezávislý internetový magazín o dění kolem mobilních zařízení. Naše rubriky jsou telefony, tablety, mobilní příslušenství, android, iOS, Windows phone

Nové